Церква відреагувала на ДТП, скоєну нетверезим священиком на Рівненщині

Він, виявляється, сів п'яним за кермо не вперше

Отець Дмитро ( з перебинтованою головою) на свято Дмитра їхав п'яним за кермом

Про цю ДТП сайт Радіо Трек писав у публікації Поліція розкрила деталі ДТП із священиком на трасі Київ-Чоп У ній постраждало двоє людей і чотири автомобілі. 

Церква на таку поведінку свого служителя відреагувала забороною служби священику. Про це повідомив у соцмережі Фейсбук рівненський журналіст Дмитро Леонтіюк:

Дмитро Леонтіюк 4 год · З рік тому вже була оковита, і поліція була, і відсторонення від Богослужіння тоді ще Омелянського душпастиря - отця Дмитра було... І було покаяння, переведення в іншу парафію і Богослужіння.

 

От знову алкоголь (багато алкоголю) п'яна ДТП, дві жінки з переломами, слава на всю країну і за її межі, і репутаційні втрати, досить серйозні для всієї УПЦ КП. 


Сьогодні митрополит Іларіон прийняв рішення заборонити в богослужінні отця Дмитра. 

 

Як на мене священник повинен бути взірцем моральності, набожності доброчесності і інших чеснот, котрі пропагує церква (незалежно від назви, і керівного центру).

До речі, отець Дмитро був настоятелем парафії Святої Улянії Ольшанської у Рівному.  Під храм Улянії Ольшанської міська рада Рівного виділила у липні цього року землю на вулиці Київській в районі газової заправної станції «Газовик».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень