Світлана Богатирчук-Кривко вже не очолює геокадастр Рівненщини

Каже, написала заяву на звільнення

З Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру звільнено 10 керівників, в тому числі і на Рівненщині.  Відповідний наказ підписав у понеділок, 21 вересня, Голова Держгеокадастру Максим Мартинюк. Причини звільнення – йдеться на сайті служби - неналежне виконання своїх обов’язків та невідповідність зайнятій посаді. Їх втратили керівники ще п‘ятьох Головних управлінь України.

Ми звернулись до Світлани  Богатирчук-Кривко, яка обіймала посаду з 2009 року. Вона підтвердила, що  вже не є в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, оскільки сама написала заяву на звільнення

Додамо, що всього за третій квартал з Держгеокадастру за ініціативи керівництва були звільнені понад півсотні представників керівного складу та середньої ланки керівників. Натомість Держгеокадастр оголосив відкриті кадрові конкурси на заміщення понад 300 вакантних посад. Перші конкурси пройдуть у жовтні. Нагадаємо також, що про звільнення усіх керівників  Служби зайнятості у п‘ятницю повідомив міністр Соцполітики Розенко. Напередодні стало відомо і про звільнення у керівному складі восьми митниць України. Зокрема, Рівненська митниця залишилась без трьох заступників.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень