Супер Сус їде в Рівне. Найвідоміший треш-дигер YouTube

Каналізація та підземки Рівного мають чекати на відомих гостей

Ютуб-блогер з мільйоном підписників Супер Сус їде у Рівне.

Судячи з контенту його каналу, він має на меті відвідати конкретні місця в цьому місті. А саме каналізацію чи ще якісь підземки.

Про це він сам анонсував, а відео «запостили» в інстаграм-пабліку «Рівне 1283».

Сус – киянин на ім’я Віталій Лушков. Хлопець уже давно займається дигерством, тобто дослідженням усіляких підземок, на кшталт метро, каналізацій, бомбосховищ і всіляких закинутих будівель.

Однак у Суса є своя фішка – він додає у свої відео значну дозу «трешу». То в пір’я вирядиться, то нап’ється у підземеллях пива, або продегустує місцеву воду.

Після дегустації він може роздягнутися та викупатися в ній.

Бруду Віталій не боїться. Його обличчя, як правило, завжди забруднене якимось багном, мазутом чи сажею. Особливості зовнішності додають образу ще більшої екстравагантності.

Канал дигера має понад мільйон підписників, а сам персонаж став мемом у соцмережах. Як правило, його використовують для опису всілякої побутової нечисті.

Тож на вулицях Рівного Супер Суса ви навряд чи побачите. А от якщо щось раптом постукає в каналізаційний люк у вашому дворі, то сміливо відкривайте, дайте пляшку пива та зачиніть назад.

Не варто перейматися, Віталій докладно вивчає історію та особливості місць, а потім розповідає про них разом зі своєю командою. Він дігер з досвідом.

Завдяки неоднозначній славі, Віталія запрошують блогери та музиканти до своїх доробків. Крім того, у Супер Суса є інстаграм і низка інших проєктів. Загалом, хлопець успішно пиляє контент 18+ і ловить хайп.   

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень