Сумка, що підкорила всіх у 90-х, знову на піку популярності (ФОТО)

Стильний ретро-камбек

Мода циклічна, і 2025 рік це підтверджує. Один із головних аксесуарів кінця 90-х культова Kate Spade Sam Bag – повертається у гардероби модниць. Колись її обожнювали Гвінет Пелтроу, Кемерон Діас та сестри Олсен.

Ця сумка вперше з’явилася у 1993 році та миттєво стала хітом. Її простий прямокутний силует, нейлонова текстура та мінімалістичний логотип зробили її іконою стилю. Вона стала першим дизайнерським аксесуаром для багатьох, адже поєднувала розкіш із доступністю.

Сьогодні бренд повернув Sam Bag у новому форматі – трохи менший розмір, але той самий стильний вигляд. Чотири актуальні кольори – чорний, білий, жовтий та блакитний – додають сучасного звучання.

Чим пояснюється успіх? Це сумка-позачасовий феномен. Вона легко вписується як у повсякденні образи, так і у вечірні луки. А з огляду на повернення трендів 90-х і 2000-х, ця ікона моди знову на вершині популярності.

Джерело: obozrevatel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анастасія Коваль

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень