Суд щодо "Укрбурштину" ухвалив рішення

Воно дозволить повернути йому контроль держави

Як повідомляє ЛігаБізнес, Господарський суд Рівненської області вирішив припинити справу про банкрутство "Укрбурштину".

Щодо цього прес-секретар компанії Ario Capital Group, яка захищає інтереси ДАК "Українські поліметали", власника ДП "Укрбурштин", Володимир Бойко на своїй сторінці у Facebook написав:

12 років банкрутства, з яких 10 - у санації - схоже, позаду.

Нагадаємо, цю позицію підтримувало і Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Суд також заблокував списання боргів на офшорну кампанію. Нагадаємо, в стадії банкрутства Рівненське держпідприємство перебуває вже 12 років, 10 років ним керує комітет кредиторів і керівник санацією. З липня цього року 99% боргу Укрбурштину перейшло до британської фірми зі статутним капіталом у 4 фунти. Це могло унеможливити погашення заборгованості підприємства і повернення його під контроль держави.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень