Студенти, яким ніде вчитися, прийшли до Рівненської ОДА (ФОТО)

Вирішувати проблему

Студенти РЕГІКа та їхні батьки зустрілися з представниками обласного управління освіти у Рівненській ОДА. Нагадаємо, що заняття в коледжі не відбуваються, адже їм ніде відбуватися.

Приміщення коледжу, яка розташовувалося в корпусі МЕГУ, перейшло назад у власність університету, адже договір оренди завершився.

За словами представників батьківського комітету РЕГІКа, його засновники не поспішають вирішувати проблему. Студенти звинувачують у всьому нинішнього директора закладу Петра Тадєєва.

На нараді, скликаній управлінням освіти, зокрема були присутні заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, заступник начальника управління освіти Петро Коржевський та сам Тадєєв.

Студентам та їхнім батькам чиновники управління сказали, що не можуть вирішити проблему на локальному рівні, адже РЕГІК - приватний заклад. Однак Світлана Богатирчук-Кривко заявила, що якщо ситуація не вирішиться, звертатиметься в Міносвіти. Про це повідомляє видання "ВСЕ".

Після наради студенти Петра Тадєєва не відпустили, а продовжили висловлювати йому претензії вже на вулиці. Той їм відповів, що навчання продовжиться в приміщенні Європейського університету, де Тадєєв орендуватиме приміщення.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень