Стрижки з кіно: старі варіанти, які знову будуть модними в 2021

Зачіски 60-х, 80-х та 90-х повертаються в моду


У 2021 головним hair-трендом буде волосся середньої довжини, яка була популярною в 60-х, 80-х та 90-х. Vogue пропонує звернути увагу на привабливі варіанти стрижок, представлені світовим кінематографом.


Боб Демі Мур


У 1990 американська акторка Демі Мур виконала роль Даян Мерфі у фільмі "Непристойна пропозиція". Стрижка зірки була абсолютним втіленням мінімалістичного стилю та привабливості. Боб буде модним і в наступному сезоні. Серед його переваг також те, що він личить будь-якому типу обличчя і додає об’єму навіть тонким волосинам.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений HelenTower InfidelitySurvivor (@helentowerstaycalm)


Кучері до плечей Дженніфер Грей


Акторка у 1980 році у фільмі "Брудні танці" започаткувала тренд на хвилясте волосся вище ключиці. Тим самим вона допомогла іншим власницям неслухняних кучерявих локонів усвідомити свою універсальність. Із такою стрижкою тонке волосся, якому не рекомендують середню довжину, має привабливий об’ємний вигляд, а густе – виглядає ще ефектніше.

 

 
 
 
 
 


Подовжений боб Фей Данавей


Напевно, кожна жінка, яка бачила "Бонні і Клайд", оцінила стильну стрижку головної героїні. У фільмі Фей Данавей поєднує подовжене боб-каре з жіночними аксесуарами для волосся та беретами. У 2021 такий французький hair-стиль буде особливо популярним.

 

 
 
 
 
 


Каре і чубчик, як в Уми Турман


"Геометрична стрижка Уми Турман в "Кримінальному чтиві" не вимагає пояснень. Що б трапилося з Мією Волес без неї? Мало що можна додати до однієї з типових культових стрижок, яка нагадувала знаменитий боб Луїзи Брукс в "Ящику Пандори", – розповідає б’юті-редакторка Vogue Кетрін Пірс.

 

 
 
 
 
 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень