Стрілянина на західному кордоні: вміст контрабандних пакунків вразив прикордонників (ФОТО)

Кількістю тютюнових виробів

За повідомленням Західного регіонального управління Держприкордонслужби України,

Незаконному переміщенню через українсько-румунський кордон тютюнової контрабанди запобігли прикордонники Мукачівського загону неподалік населеного пункту Великий Бичків.

Прикордонний наряд під час патрулювання берегової відмілини річки Тиса, якою пролягає кордон з Румунією, помітив невідомих, що несли на плечах величезні обгорнуті поліетиленом пакунки.

Вимоги військовослужбовців контрабандисти проігнорували навіть після попереджувального пострілу, натомість покидали свої ноші та вдались до втечі.

Зловмисники планували перемістити через кордон 1940 пачок цигарок з білоруськими акцизними марками.

Тютюнові вироби доставили до прикордонного підрозділу для подальшої їх передачі компетентним органам. Наразі тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до протиправних дій на кордоні.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень