«Стрибок» курсу євро вплине на ціни в Україні: Відомі терміни

Коли зростуть ціни

У наступні два-три квартали в Україні може прискоритися зростання цін. Це можливо через ослаблення гривні щодо євро, яке відбулося раніше, повідомив голова Національного банку Андрій Пишний.

За його словами, у 2025 році вплив валютного курсу почав посилюватися на тлі світової нестабільності та торгівельних обмежень. Саме ці чинники призвели до змін у співвідношенні євро і долара, що відобразилося й на курсі гривні до євро.

Зараз вони мають свій вплив, ми його фіксуємо (зокрема у вартості палива), але до певної міри цей вплив ще відкладено у часі, – зауважив Андрій Пишний.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень