Страшний торнадо пронісся Чехією. Деякі села тепер – як місце бойових дій

Руйнування просто жахливі

Зруйновані будинки, лінії енергопостачання, розбиті автомобілі і сотні травмованих людей. Такі попередні наслідки торнадо, який несподівано вразив південно-східну частину Чехії, - пише ВВС.

Представники влади повідомили про декількох загиблих. У лікарнях – сотні травмованих.

Фото з ВВС-Україна

У постраждалих населених пунктах країни працюють рятувальники. Деякі села вщент зруйновані і тепер нагадують місце проведення бойових дій.

З будинків зривало дахи, вітер перевертав автомобілі і виривав з корінням дерева. На будівлі падав град розміром до 10 сантиметрів.

На швидкісній магістралі Прага - Братислава неподалік від постраждалих населених пунктів через повалені дерева та опори ліній електропередач утворився транспортний затор понад 50 км в обох напрямках.

На допомогу чеським рятувальникам для усунення наслідків катастрофи прийшли військові, а також рятувальники з Австрії та Словаччини.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень