Стоматолог може очолити Муніципальну поліцію Рівного (ФОТО)

Або вихователь дитячого садочка

Учитель, лікар, логопед, меліоратор, веб-дизайнер, інженер або бухгалтер, технолог харчової чи легкої промисловості. Одним словом,

будь-хто – може очолити підрозділ «Муніципальної поліції», який планують створити у Рівному.

Кажуть, це стало одним із каменів спотикання учора на засіданні «бюджетної комісії» міської ради.

Зокрема, відомий своєю юридичною підкованістю депутат Микола Бляшин, переглядаючи Положення про відповідний правоохоронний підрозділ, не переставав виколупувати з нього юридичних блошиць цілими жменями.

Періодично він повторював, звертаючись до ініціаторів:

Ви в цьому положенні хочете дозволити собі повноваження, яких не має ніхто в Україні. Ви це розумієте?

Стосовно ж того – хто може очолити підрозділ, Микола Бляшин просто запитав

Вас не бентежить, що керувати цим підрозділом – згідно з вашим Положенням – може людина без юридичної освіти? Ви вважаєте це – нормально?

Нормально, чи ненормально, але…  

Наприклад, екс-рівнянин Юрій Луценко – без юридичної освіти – успішно і неодноразово (в різних урядах) керував цілим Міністерством Внутрішніх Справ, а тепер не менш успішно керує Генеральною Прокуратурою.

То хіба не зможе якась порядна жінка з тим чи іншим дипломом покерувати поліцією?... Або хоча би той таки депутат Святослав Євтушенко, який, кажуть, і розробляв згадане вище Положення.

До речі, затвердити це Положення планують вже завтра на черговому засіданні сесії міської Ради, докладніше прочитати про те, чим взагалі покликана займатися Муніципальна поліція в Україні, можна тут.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень