Столичні медики проведуть майстер-клас для рівненських лікарів

Лекції для місцевих фахівців є безкоштовними

Інститут післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О.Богомольця та кафедра клінічної фармакології і клінічної фармації у рамках реалізації програми співпраці університету з практичними установами охорони здоров`я пропонує безкоштовне проведення лекцій.

Учені НМУ імені О.О.Богомольця проведуть лекції, майстер-класи з сучасних питань медицини, забезпечать лікарів методичними матеріалами, сертифікатами учасників.

Участь у конференції візьмуть лікарі обласних та міських лікувально-профілактичних закладів: гастроентерологи, інфекціоністи, онкологи, терапевти, загальної практики, сімейні лікарі.

Науково-практична конференція на тему «Сучасні методи лабораторної діагностики та лікування хронічної патології печінки» відбудеться 28 жовтня 2016 року на базі поліклініки № 2 Рівненської міської ради (вул. Драгоманова, 7), актовий зал, П поверх.

Початок конференції о 12:30 .  

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень