Стайня поблизу дитсадка та бібліотеки Рівного: ноу-хау, яке підпадає під заборону

Поки міські чиновники мовчать, у Держпродспоживслужбі рекомендують власникам коней перевести тварин в інше місце. На це є дві причини

Нагадаємо: на сусідство зі стайнею днями поскаржились батьки дитсадка № 31. А керівництво закладу навіть звернулося за допомогою в управління освіти та управління Держпродспоживслужби. Тут з ситуацією ознайомились і прокоментували її «Радіо Трек».

По-перше, утримувати тварин у необладнаному приміщенні, себто у тій стайні, що розташована за обласною науковою бібліотекою у центрі міста, не можна. По-друге, тварин не можна тримати на відстані ближче ста метрів від дітей. Детальніше розповідає в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у рівному Василь Дмитриєв:

До нас з приводу сусідства зі стайнею поскаржилась завідувачка дитсадка № 31. Ми виїжджали на місце і ось, що можемо сказати. У цьому місці не може бути стайні. Поясню: згідно з затвердженими державними санітарними правилами планування та забудов населених пунктів, забороняється утримання сільськогосподарських тварин чи будь-яких інших ближче, ніж на 100 метрів від будівель. У цій ситуації, стайня розміщена за 10 метрів від дитячих майданчиків. Також є закон, який захищає тварин від жорстокого поводження. У статті 7 цього закону чітко написано, що стайня повинна мати природне освітлення, вентиляцію, відповідний температурний режим.

Тож після побаченого комісія із Держпродспоживслужби рекомендувала власникам тварин перевезти їх на ночівлю за місто або навіть у Городище. Там, як відомо, є тваринницькі приміщення, які винаймає рівненський зоопарк.

Також, за словами Дмитриєва, власники коней не мають відповідних дозволів на землю під стайнею.

До слова, Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області дало відповідь на офіційний запит «Радіо Трек», що стосувався саме земельного питання.

«Згідно з даними Державного земельного кадастру, земельна ділянка площею 0, 3530 га на вулиці Короленка, 6 у Рівному перебуває у постійному користуванні Комунального закладу «Рівненська обласна наукова бібілотека» Рівненської обласної ради для обслуговування бібліотеки», - йдеться в офіційній відповіді із Держгеокадастру.

Зауважимо, що на задньому дворі обласної наукової бібліотеки й далі триває зведення сцени, а на Лебединці охочі рівняни за окрему плату можуть покататись на цих конях.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень