Став на захист Батьківщини у перший рік повномасштабного вторгнення: У Рівному попрощаються із 26-річним Захисником

Рівне попрощається з полеглим на війні Захисником Назарієм Орловським

 

Назарій Орловський народився 28 вересня 1999 року у Здолбунові. Навчався у тамтешній школі, а згодом у Квасилові – на механіка.

Хлопець виріс у родині, в якій було одинадцять дітей.

Працював в автомайстерні, займався ремонтом транспортних засобів. Назарій добровольцем приєднався до захисту Батьківщини у перший рік повномасштабного вторгнення.

За словами рідної сестри, у Назарія був запальний, веселий характер. Під час останнього спілкування з сестрою, у день свого народження, Назарій розказав про те, що відправляється на бойове завдання.

На жаль, 26-річний солдат загинув 4 жовтня 2025 року внаслідок отриманих поранень на Лиманському напрямку Донецької області.

Прощання з Назарієм Орловським відбудеться у понеділок, 13 жовтня, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають військовослужбовця на Алеї Героїв обласного центру.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень