Стартап українця увійшов до ТОП-20 у світі

Заснований українцем Андрієм Селезньовим стартап Petiole потрапив до двадцятки найгарячіших винаходів 2015 року за версією американського телеканалу CNBC.

Додаток дозволяє вимірювати площу поверхні листя.

[media=49979]

Зокрема, ці дані необхідні для вирощування різних агрокультур. Інфографіка Petiole моніторить динаміку росту рослин, використовуючи дані про розмір поверхні листя. Це дозволяє зрозуміти, як рослина реагує на такі фактори як погода, різні добрива тощо. Ідея стартапу зародилася ще в жовтні минулого року. Тоді одному зі співзасновників винаходу, Вячеславу Бикову, необхідно було виміряти площу каштанового листя для досліджень. Виявилося, що цей процес займає немало часу, а камера мобільного телефона може впоратися з цим у рази швидше.

До комплектації Petiole входить мобільний додаток, спеціальна підставка для смартфона і пластина для калібрування і вимірів.

[media=49980]

Для того, щоб потрапити до шорт-листа, Petiole подав заявку на відбір у конкурс Startup Open у США. З 800 заявок українську команду відібрали в ТОП-50. Вже пізніше з цьго списку було вибрано 20 найкращих. Враховуючи те, що канал CNBC є одним із найавторитетніших бізнес-ЗМІ у світі, потрапляння до його ТОП-20 гарантує високий рівень упізнаваності проекту.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень