Перегони START TREK «Виклик Міста» стануть традиційними у Рівному?

Незвичайний забіг сподобався орагнізаторам. Хочуть проводити його ще.

Цього року міста рівняни святкували активно.

Зокрема, у місті вперше пройшов забіг із перешкодами СтартТрек: Виклик міста.

Один із його організаторів, директор мережі мотузкових парків «Тарзан» Олександр Петров розкрив секрети організації а також заявив, що хотів би зробити цей забіг традиційним.

Говорить Олександр Петров:

Ціла команда однодумців приклала багато зусиль до втілення мрії. СтартТрек відбувся, в нас вже є  перші напрацювання. Тож можемо у перспективі зробити цей забіг традиційним. Було 15 перешкод, вони були цікавими. Таких не було у забігах у Нью-Йорку. Єдине, щоб я змінив – це дистанцію Як на мене 3 км – замала дистанція.

Зауважимо, що усі організатори були здивовані тим, що усю дистанцію один із рівнян пройшов за рекордний час. А це 11 хв. Сам Олександр Петров припускав, що усі перешкоди можна буде подолати як мінімум за 18-20 хвилин.

У забігові взяло участь 147 учасників. Серед них і кілька компаній, чиновники, депутати та спортсмени.

Нагадаємо, перегони START TREK «Виклик Міста» унікальні в Україні. Їх організовувало РАДІО ТРЕК спільно з СТО "ТАЧКИ", РЕНОМЕ, мотузкові парки "ТАРЗАН" та інші круті компанії Рівного.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень