"Старе відро" з рогами - як "нова копійка"

Після капремонту на вулиці Рівного виїхав тролейбус, якому більше 25 років

Цими днями  на мідні магістралі після капітального ремонту виїхав тролейбус Шкода-14Тр №107.  Після проведених ремонтних робіт навряд чи хтось з пасажирів здогадається, що «рогатому» вже більше 25 років.

Тролейбусу відремонтували каркас кузова, провели капітальний ремонт механічної системи, ремонт пневматичної системи, замінено зовнішню обшивку, яку закріплено алюмінієвим декоративним профілем. Встановлено новий карданний вал та бортові редуктори заднього моста.

Зазнали кардинальних перетворень також салон тролейбуса та кабіна водія: замінено обшивку стелі, салону, ізоляційне покриття поручнів, обшивку сидінь. Виконано заміну підлоги салону та її ізоляційного покриття.

Окрім цього, тролейбус отримав нові колісні диски та скати, нові плафони зовнішнього освітлення та нові фари. Після виконання робіт тролейбус пофарбували автомобільною фарбою.

Комісія у складі начальника міського управління транспорту та зв’язку Віталія Миронюка та керівництва КП «Рівнеелектроавтотранс» (директор В.М.Ткачук, головний інженер В.М.Блащук та інші) зазначила, що в умовах обмеженого фінансування капітальні ремонти такого рівня – реальний спосіб підтримувати тролейбусне господарство міста на гідному рівні. 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень