Старателі видобували сирець на ділянці державного підприємства

Майже 20 помп напередодні виявили представники «Бурштин Україна» на земельній ділянці у Клесові, котра належить підприємству

Крім того, незаконний видобуток «сонячного» каміння відбувався неподалік відділку міліції і правоохоронці не реагували на порушення закону, повідомив директор підприємства Дмитро Тяглій.

– Ми звернулись зі скаргою в правоохоронні органи, написали заяву на УМВС і на Сарненський райвідділ міліції. Ми хочемо, щоб все ж провели службове розслідування, вияснили хто дав команду пустити цих... до нас на ділянку. 

Також директор підприємства зазначив, що сьогодні ситуація зі старателями критична, а правоохоронці відмовляються коментувати, чому вони не зупиняють нелегальний видобуток бурштину.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень