Стан довкілля Рівненщини не відповідає стандартам ЄС

Для того, аби бути учасником ЄС, треба змінити майже все

У Рівненській області продовжують реалізовувати зміни у сфері збереження довкілля. За круглим столом зустрілися спеціалісти екології з Рівненської та Волинської областей. Головне питання, яке обговорювали - це шляхи впровадження екологічних зобов’язань угоди про асоціацію з ЄС.

 

Про готовність в регіонах втілювати ці вимоги розповідає Голова правління ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» зі Львова Наталія Андрусевич:

Можна сказати, що зараз оця інпламентація угоди про асоціацію відбувається на національному рівні тому, що зараз іде процес апроксимації. Тим не менше неправильно виключати зараз регіони з цього процесу.

 

Адже кожен регіон є особливий, є проблеми, які є шляхи їх вирішення, які повноваження можна надавати місцевій владі. Тобто це все зараз треба враховувати.

За словами Наталії Андрусевич, вже зараз потрібно залучати регіональну владу до цього процесу.

На цій зустрічі обговорили екологічні проблеми сусідніх Рівненських та Волинських областей, підняли питання про необхідність переробки та сортування сміття, очищення річок та атмосферного повітря, очищення земель від пестицидних відходів.

 

Представники двох областей також поділилися своїми досягненнями у збереженні довкілля. До слова, у Луцьку містяни вже давно звикли сортувати сміття і контейнерів по місту щонайменше втричі більше, аніж у Рівному.  

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень