Стали відомі імовірні причини загибелі курсантки у квартирі Рівного

Трагедія сталася через несправну вентиляцію?

Трагічна подія сталася третього січня близько 18 години.

Дівчину без ознак життя виявила у квартирі на вулиці Буковинська обласного центру матір.

У «Рівнегазі» кажуть, що це нещасний випадок і пояснюють:

- Під час обстеження місця події виявлено, що нещасний випадок зі смертельним наслідком стався у квартирі, де встановлено газову поверхню з чотирма камфорами та димохідний котел-колонку, наявна електро витяжка та відсутня решітка вентиляційного каналу, у ванній кімнаті розміщений електровентилятор примусового спонукання.

 

Причини нещасного випадку встановить комісія Управління Держпраці у Рівненській області.

 

Ймовірною причиною нещасного випадку могло бути отруєння чадним газом при використанні котла із одночасним ввімкненням електровентилятора у ванній кімнаті.

Згідно з пунктом 3.3 Правил безпеки систем газопостачання власник відповідає за технічний стан та безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами.

У «Рівнегазі» також повідомили, що за експлуатацію «вимикаючого пристрою на вводі в багатоквартирний будинок» відповідає ОСББ «Буковинська-16». Це задокументовано у відповідному договорі, повідомляє преслжуба «Рівнегазу»:

- Відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем між АТ «Рівнегаз» та ОСББ «Буковинська-16» був укладений Акт розмежування балансової належності та експлуатаційних сторін.

 

Межа експлуатаційної відповідальності сторін, згідно з даним Акту розмежування, встановлена після вимикального пристрою на вводі в багатоквартирний будинок.

 

Таким чином, ОСББ «Буковинська-16», забезпечує експлуатацію газопроводів та обладнання, що використовується в даному житловому будинку від визначеної межі експлуатаційної відповідальності.

АТ «Рівнегаз» вкотре нагадує споживачам природного газу про обов’язкове дотримання правил безпеки й категоричну заборону користуватися газовими приладами при відсутності тяги або наявності зворотної тяги в димоході та вентиляційному каналі, встановлювати примусову витяжну вентиляцію в приміщенні, де є газові прилади з відведенням продуктів згоряння в димові канали.

 

При виявленні витоків газу, несправності газових приладів телефонуйте за номером: «104».

Додамо, нині поліцейські встановлюють обставини події.

Повідомлялось, що 19-річна рівнянка навчалася у Львівському Державному університеті внутрішніх справ на третьому курсі.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень