Стало відомо, коли пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень (ФОТО)

Мінсоцполітики треба 5 днів

Понад 10,6 млн громадян України, які мають пенсію менше ніж 5 тис. грн, отримають одноразову допомогу у розмірі 1 тис. грн.

При цьому пенсіонерам, які отримують виплати на банківські картки, одноразову допомогу зарахують автоматично.

Як повідомляє ГЛАВКОМ, Верховна Рада України схвалила зміни до держбюджету-2020, що дозволило додатково направити пенсіонерам 10 млрд грн виплат

Передбачається, що понад 10,6 млн людей, які мають пенсію менше ніж 5 тис. грн, отримають одноразову допомогу у розмірі 1 тис. грн, інформує пресслужба Мінсоцполітики.

Після того, як наберуть чинності зміни до держбюджету, потрібно близько п’яти днів, щоб розпочати виплати.


Обіцяють, що це буде у квітні.

Пенсіонерам, які отримують виплати на банківські картки, одноразову допомогу зарахують автоматично. Іншим гроші принесуть листоноші.

До слова, вже в травні цього року Україна отримає 50 мільйонів доларів для посилення соціальної підтримки населення під час заходів, спрямованих на подолання пандемії Covid-19.

Ці кошти будуть направлені на виплати пенсіонерам та громадянам, що отримують соціальну допомогу у зв'язку з інвалідністю.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень