Стало відомо, коли пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень (ФОТО)

Мінсоцполітики треба 5 днів

Понад 10,6 млн громадян України, які мають пенсію менше ніж 5 тис. грн, отримають одноразову допомогу у розмірі 1 тис. грн.

При цьому пенсіонерам, які отримують виплати на банківські картки, одноразову допомогу зарахують автоматично.

Як повідомляє ГЛАВКОМ, Верховна Рада України схвалила зміни до держбюджету-2020, що дозволило додатково направити пенсіонерам 10 млрд грн виплат

Передбачається, що понад 10,6 млн людей, які мають пенсію менше ніж 5 тис. грн, отримають одноразову допомогу у розмірі 1 тис. грн, інформує пресслужба Мінсоцполітики.

Після того, як наберуть чинності зміни до держбюджету, потрібно близько п’яти днів, щоб розпочати виплати.


Обіцяють, що це буде у квітні.

Пенсіонерам, які отримують виплати на банківські картки, одноразову допомогу зарахують автоматично. Іншим гроші принесуть листоноші.

До слова, вже в травні цього року Україна отримає 50 мільйонів доларів для посилення соціальної підтримки населення під час заходів, спрямованих на подолання пандемії Covid-19.

Ці кошти будуть направлені на виплати пенсіонерам та громадянам, що отримують соціальну допомогу у зв'язку з інвалідністю.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень