Відомо, хто очолить «Санком-Рівне»

Святослав Євтушенко, який очолював підприємство впродовж 5 років, сам повідомив про своє звільнення

[media=51877]

На своїй сторінці у Фейсбуці Святослав Євтушенко написав, що більше не працюватиме диреткором "Санком - Рівне" :

З 24 грудня я вже не працюю в "Санком-Рівне". Дякую всім, з ким працювали разом, хто підтримував, терпів та критикував мене, хто був поруч і допомагав. А головне: дякую, що з вашою підтримкою і критикою, ми змогли зробити всього так багато. І вибачте якщо щось було не так, - пише Святослав Євтушенко

[media=51876]

Натомість із наших власних джерел стало відомо, що наступним очільником підприємства, що здійснює вивезення сміття у Рівному, стане Андрій Мощанецький. За нашими даними, це питання уже практично вирішене. 

[media=51875]

Нагадаємо, Андрій Мощанецький раніше працював директором Рівненського парку культури та відпочинку ім. Шевченка. Але не довго.

[media=51889]

При цьому організаторські здібності Мощанецького під сумнів не ставлять. На фото нижче ми бачимо його на цьогорічному (влітку) з'їзді партії "БПП-Солідарність". Іншою стрілкою журналісти редакції "ВСЕ" позначили Тараса Максименка, який віднедавна очолює міське управиління культури.

[media=51888]

Також в мережі можна знайти фото Андрія Мощанецького з симпатичною панянкою. Підозрюємо, що це його дружина.

[media=51887]

Вітаємо обох. Із призначенням та усіма святами!

 

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень