Стало відомо, як рівнянам платитимуть субсидії

Поки що виплати будуть

Уряд ухвалив механізм для своєчасного нарахування та виплати людям грошових допомог, пільг та субсидій. Зміни вжили для того, аби надавати субсидії навіть тоді, коли органи соцзахисту не мають змоги працювати через активні бойові дії, повідомила міністр соцполітики Марина Лазебна.

- Окупанти сподіваються, що їх намагання влаштувати гуманітарну блокаду паралізують владу, змусять опустити руки, сказати, що ми не маємо можливості працювати і кинути людей. Можливо, вони судять по собі.

 

Але в Україні такого не буде. Для нашого уряду соціальний захист кожної людини – це наш персональний фронт, і ми будемо битись на ньому за кожного!

 

Тому не дочекаються, ми будемо знаходити нові і нові способи, як забезпечити підтримку людям", - заявила Лазебна.

Раніше міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що фінансова система країни працює безперебійно та ефективно, навіть в умовах воєнного стану. Перевиконання надходжень до держбюджету у лютому становить 24 млрд грн.

Джерело: УНІАН

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень