Стало відомо, в яких лікарнях Рівненщини військовики зможуть безплатно протезувати зуби

Що входить у перелік послуг

У чотирьох медзакладах Рівненщини військовикам безплатно протезуватимуть зуби. Медичні заклади вже підготували відповідні договори для Національної служби здоров’я України.

Йдеться про Рівненську обласну стоматологічну поліклініку, міські стоматологічні поліклініки у Рівному, Березному та Сарнах, повідомив перший заступник голови Рівненської ОВА Сергій Подолін.

В перелік пакета послуг вартістю майже 15 тисяч гривень на одного пацієнта входитимуть: стоматологічна консультація, рентген або інші методи дослідження, виготовлення, встановлення та фіксація зубних протезів і знеболення.

Варто зауважити, що пакет не передбачає видалення та лікування зубів. У вартість також не входять штамповані коронки й литі конструкції. Ці послуги можуть оплачуватися пацієнтом самостійно або коштом окремих програм місцевого бюджету.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень