Стало відомо, коли Крим та Донбас знову стануть українськими

Астрологиня зробила прогноз

День Незалежності стане знаковим для України та визначить подальший розвиток події.

Персональний новий рік називається в «Соляр». Саме в цей час Україна буде центральною фігурою у всьому світі, розповіла астрологиня Марина Скаді.

Вона стверджує, що люди в інших країнах ще довго будуть захоплюватися українцями, оскільки вони не дадуть агресору реалізувати його плани.

Упродовж найближчого року Україна зможе повернути більшість територій, які зараз перебувають у тимчасовій окупації.

 

Україна знову отримає можливість користуватися своїми природними ресурсами, інфраструктурними об’єктами та промисловими підприємствами.

Між тим астрологиня додала, що жовтень цього року буде найскладнішим для мільйонів українців. В cередині осені здаватиметься, що все дуже погано й Україна втрачає свої позиції. Однак саме жовтень стане часом початку агонії росії. Збройні сили України вже до кінця 2022 року зламають ситуацію на фронті, і окупанти залишаться без жодного шансу на протистояння.

У 2023 році найскладнішими, але водночас важливими будуть квітень, травень і червень. У цей час у країні можуть з’явитися нові лідери та розпочнеться відродження держави. У росії тим часом почнеться крах, політичний режим руйнуватиметься і йому на заміну прийде новий, більш цивілізований.

День Незалежності 2023 року Україна зустріне за більш комфортних умов. Сотні тисяч українців зможуть повернутися додому та возз’єднатися із сім’ями.

До січня 2024 року з великою ймовірністю Донбас та Крим повернуться до складу України. Також наша країна зможе закріпити курс на членство до Європейського союзу та НАТО.

 

А ось на росію у 2024 році чекає остаточний крах.

Джерело: GSMinfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень