Список військових-дезертирів планують оприлюднювати

До такого переліку увійдуть і ті, що уникають призову

Про це повідомив начальник прес-служби ОК «Захід» Анатолій Прошин.  Між тим, за словами начальника відділу запобігання та виявлення злочинів рівненського зонального відділу військової служби правопорядку, підполковника Ігоря Іщенка, у нашому регіоні з початку року вже відкрито 20 кримінальних справ за самовільне залишення військової частини:

 

 

- Протягом невеликого часу цього року у нас в зоні діяльності (це Рівненська та Волинська області) уже обліковано більше 20 випадків кримінальних правопорушень щодо самовільного залишення військової частини військовослужбовцями. Зазвичай, це призвані по мобілізації. Одна із найболючіших проблем в нас поки є – це вчинення злочинів військовослужбовцями у стані алкогольного сп’яніння. Наразі у нас на полігоні працює 4 склади патруля для забезпечення правопорядку та військової дисципліни.

 

За словами Ігора Іщенка, кількість таких злочинів зменшилася після того, як у армії підвищили зарплату на службі за контрактом, тобто кількість призовників зменшилася. Тим часом, лишається не вирішеною проблема із вживанням алкоголю військовослужбовцями. Серед причин, за словами військових, - продаж підприємцями алкоголю людям у формі, попри численні попередження та застереження.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень