![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
До такого переліку увійдуть і ті, що уникають призову
Про це повідомив начальник прес-служби ОК «Захід» Анатолій Прошин. Між тим, за словами начальника відділу запобігання та виявлення злочинів рівненського зонального відділу військової служби правопорядку, підполковника Ігоря Іщенка, у нашому регіоні з початку року вже відкрито 20 кримінальних справ за самовільне залишення військової частини:
- Протягом невеликого часу цього року у нас в зоні діяльності (це Рівненська та Волинська області) уже обліковано більше 20 випадків кримінальних правопорушень щодо самовільного залишення військової частини військовослужбовцями. Зазвичай, це призвані по мобілізації. Одна із найболючіших проблем в нас поки є – це вчинення злочинів військовослужбовцями у стані алкогольного сп’яніння. Наразі у нас на полігоні працює 4 склади патруля для забезпечення правопорядку та військової дисципліни.
За словами Ігора Іщенка, кількість таких злочинів зменшилася після того, як у армії підвищили зарплату на службі за контрактом, тобто кількість призовників зменшилася. Тим часом, лишається не вирішеною проблема із вживанням алкоголю військовослужбовцями. Серед причин, за словами військових, - продаж підприємцями алкоголю людям у формі, попри численні попередження та застереження.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
На заощадження тепла жителям Рівненщини з обласного бюджету виділили півтора мільйони гривень
На Рівненщині встановили вже другий пам`ятник Бандері
Рівненські ветерани спорту з плавання поїдуть на чемпіонат України
Обласна прокуратура підозрює держслужбовця в отриманні хабара
На Рівненщині за невідомих обставин померла пенсіонерка
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК