Спиртне, тютюн та пальне поповнили міський бюджет на 56 млн.грн

Нагадаємо, мова іде про запроваджене у січні цього року додаткове 5% оподаткування

Представники бізнесу – платники 5%  акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Рівному, за підсумками дев’яти місяців цього року перерахували до місцевої скарбниці 56,2 млн.грн. цього податку.

Акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів запроваджено з 1 січня цього року в рамках податкової децентралізації та одночасно скасовано збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства. 

Надходження від 5% акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції – це вже гарантовані джерела надходжень для місцевих скарбниць, які передбачені реформою місцевого самоврядування.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень