«Спробую не повторювати помилок Мендель», - новий речник Зеленського

Новим прессекретарем президента України Володимира Зеленського став Сергій Никифоров

Відповідний указ № 283/2021 опублікували на сайті глави держави в п’ятницю, 9 липня.

Новому речнику президента - 34 роки. З 2007 року Сергій Никифоров працював на «Першому національному», а у 2011 році перейшов на ‎міжнародний канал Euronews та переїхав у французький Ліон. Там працював до 2017 року.

Останнє місце роботи —  телеканал «Україна 24». Там він працював телеведучим, зокрема вів програму «Ранок чемпіонів».

Новий прессекретар президента України Сергій Никифоров пообіцяв ЗМІ не повторювати скандалів своєї попередниці Юлії Мендель.

Особисто я не стикався, не співпрацював як журналіст з пані Юлією. У мене до неї жодних зауважень немає. Те, що, можливо, в неї були якісь там публічні такі, ну як би їх сказати, ну не будемо називати їх скандалами… Я спробую їх не повторювати, — заявив Никифоров в п’ятницю, 9 липня, на своєму першому після призначення брифінгу.

Коментуючи своє знайомство з президентом, Никифоров заявив, що в минулому «не співпрацював з ним, але перетинатися доводилося, оскільки той у Кривому Розі був місцевою зіркою".

Нагадаємо, в 2020-2021 рр. прес-службу Володимира Зеленського очолювала Юлія Мендель. У квітні 2021 року вона залишила посаду.

Джерело: racurs.ua, apnews.com.ua

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень