Справу Савченко до Москви не передадуть

Розгляд справи української льотчиці Надії Савченко відбудеться в Донецькому міському суді Ростовської області

Клопотання адвокатів ув'язненої про перенесення розгляду до Москви відхилили. Захист полоненої наполягав на поверненні процесу в Москву. Марк Фейгін говорив, що в ростовському Донецьку розглядати справу не хочуть.

Нагадаємо, українська льотчиця Надія Савченко, яка добровольцем поїхала боротися з терористами в зону АТО, в червні минулого року потрапила у полон до бойовиків на Луганщині. 8 липня стало відомо, що її утримують у воронезькому СІЗО. В Росії її звинуватили у причетності до загибелі під Луганськом російських журналістів, які нелегально прибули на територію України, щоб у складі групи бойовиків висвітлювати їхні напади на українських військових.

Крім того, льотчицю звинуватили в незаконному перетині кордону. За даними захисту, Савченко не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила в полон ще до їхньої загибелі.
 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень