Справу про корупцію мера Рівного – перенесли. Бо захворів

НАЗК склало на очільника міста три протоколи

Суд у справі про корупційне правопорушення міського голови Рівного – перенесли. Як повідомляють рівненські ЗМІ, засідання мало відбутися сьогодні, але адвокат Олександра Третяка просив відкласти розгляд не менш як на 2 тижні у зв'язку з тим, що мер – на лікарняному.

Дата наступного засідання поки невідома.

Нагадаємо, НАЗК склало на очільника міста три протоколи – щодо повернення собі премій, голосування за призначення керуючою справами виконкому та призначення їй премій та надбавок.

Перші два протоколи закрили за відсутністю складу порушення та за строками давності. Третій мали розглядати 15 травня. Але за заявою прокуратури у справі призначили нового суддю. Сьогодні він мав провести перше засідання.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень