Споживання газу на Рівненщині скоротилося на 20%

Найбільше скорочення споживання блакитного пального відбулося у бюджетній сфері

За три квартали цього року об’єм споживання газу в області зменшився на 20% у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року. Зниження обсягів транспортування газу призвело до непокриття тарифом на транспортування витрат ПАТ «Рівнегаз» в розмірі 102,2 млн грн.

Із січня по вересень 2015 року споживачі Рівненщини спожили на 74,1 млн куб. м менше природного газу, ніж за цей же час рік тому. Населення Рівненщини, яке використовує газ для своїх побутових потреб, зменшило його споживання на 19,8%,  а промислові підприємства області - на 12,3%. Найбільше скоротили споживання газу бюджетні установи – на 36,7 % та підприємства ТКЕ – на 26,0%.

Падіння огбсягів споживання газу в першу чергу пов’язане із його подорожчанням. 

 

Теги: Рівнегаз

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень