

Багато хто дивується, чому за місяць мають великі витрати електроенергії, але навіть не задумується, скільки світла мотає бойлер
Бойлер – це один із найбільш енергоємних приладів у побуті, хоча мало хто це помічає. Коли це стає зрозумілим, у багатьох виникає питання, як економити електрику під час використання бойлера.
Чому бойлер мотає багато електрики з'ясував Главред. Користувачі Quora поділилися власними спостереженнями та даними щодо того, скільки в середньому мотає бойлер на місяць.
Для початку важливо розуміти, що кількість електроенергії, яку витрачає бойлер, залежить від його об’єму, потужності, температури нагріву та частоти використання гарячої води.
Наприклад, середній бойлер потужністю 1,5–2 кВт споживає близько 2-3 кВт·год на один цикл нагріву. Якщо врахувати, що він нагріває воду 2-3 рази на день, то отримаємо приблизно 60-180 кВт·год на місяць
Але буває й так, що бойлер працює безперервно, при цьому підтримуючи температуру води. В такому випадку витрати можуть сягати 250-300 кВт·год на місяць.
Головна причина такого великого споживання - це тепловтрати. Якщо бойлер має погану термоізоляцію або встановлений у холодному приміщенні, він витрачає більше енергії на підтримку температури.
Але навіть у теплих приміщеннях цей пристрій споживає досить багато електроенергії. Однак, можна дотримуватися порад, як економити електрику під час його використання, а саме:
Радіо Трек: НОВИНИ
Нацбанк виводить з обігу монети: які копійки підлягають вилученню
Яким має бути стаж, щоб отримувати пенсію 20 тисяч гривень
Нові обличчя на банкнотах: чий портрет прикрасить купюру 5000 гривень?
П’ять речей із СРСР, які виглядали дивно: спробуйте вгадати, навіщо вони потрібні (ФОТО)
Навіщо треба класти лавровий лист у кишеню: запам'ятайте це на все життя
Щоб довго працював та була економія: яку температуру правильно виставляти на бойлері
Який чайник економніший: електричний або звичайний – результати порівняння
В Україні змінили правила повірки лічильників. Хто може не проводити цю процедуру?
Українці можуть встановити прилад, який дозволить заощадити сотні грн на електроенергії
Майже 5000 грн економії: Інструкцію, як зберегти свої гроші, використовуючи електрику
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.