Спортзал у школі Рівного закрили для школярів?

Невже не зрозуміло, що багато дітлахів 1-4 класів перестануть займатись?! (с)

У соціальних мережах – скандал. Все через спортзал у 24-й школі, що на вулиці Гайдамацькій у Рівному.
Батько одного з учнів повідомив у Фейсбуці про те, що дирекція школи начебто вигнала дітей зі спортзалу, де після уроків займаються греко-римською боротьбою.

Юрій Жук так написав про це:

- У Рівному дітей-спортсменів лишають можливості займатись спортом!!! Не знаю хто і чому вирішив що "найбільша" корупція надходить з ЗОШ, чи то директори отримують "шалену" неправомірну вигоду від того що в школах діють спортивні гуртки, чи інша причина. І замість того щоб дати директорам механізм підписання договорів, ініціювали якісь перевірки з забороною на цей час проводити тренування!!!

 

Невже не зрозуміло, що дитячий спорт треба заохочувати, а не розганяти?! Основна маса дітей, які тренуються по ЗОШ, проживають поряд і не мають змоги ходити кудись далі!!!

 

Невже не зрозуміло, що багато дітлахів 1-4 класів перестануть займатись?!

Втім, не все так однозначно, каже директор 24-ї школи Галина Цюцюра:

- Ніхто нікого не виселяв зі спортзалу. Ми попросили пропустити одне заняття, позаяк хотіли прибрати спортзал та почистити мати. Тобто це був звичайний санітарний день. Секція з греко-римської боротьби й надалі функціонуватиме. Це до нас приходить тренер із ДЮСШ № 1, з якою у нас укладена угода про співробітництво. Тобто їхні тренери та техніка, а наше приміщення. Там й справді займається багато наших школярів, тож ми і не зацікавлені у тому, щоб когось перешкоджати проводити тренування. Це ж наші діти.

Зауважимо, що про цю ситуацію знають в міському управлінні освіти. Заступниця начальника Катерина Сичик каже, що це непорозуміння:

- Ми знаємо про цю ситуацію, але це швидше хтось когось не зрозумів. Там й справді був санітарний день. А щодо того, чи мають право директори шкіл надавати спортзали в оренду або використовувати для співробітництва зі спортшколами, то мають. Школи мають автономію.

Начальник міського управління сім’ї, молоді та спорту Сергій Шевчук пояснив:

- Наше відділення греко-римської боротьби спортивної школи має два зали для занять – в «Текстильнику» та у школі №24. З останньою укладений договір про співпрацю на безоплатній основі. День, коли в спортзалі школи відмовили спортсменам у проведенні занять, був санітарним. Ніхто дітей нікуди не виганяє.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4
 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень