ON-LINE

За 300 грн «спонсор для студентки» пропонує послуги біля рівненського технікуму

четвер, 16 серпня 2018
Його намагалася вичислити разом з поліцією місцева журналістка

Журналіст Ольга Ферар натрапила на оголошення збоченця біля одного з технікумів міста. Оскільки у ньому був вказаний номер телефону, вона, попередивши заздалегідь поліцію, спілкувалася з автором оголошення, сподіваючись його покарати. Як все було - написала у соцмережі Фейсбук: 

Ферар Ольга 2 год ·«Спонсор» говорив басом, десь віком під 40. Номер «лівий», бо має сім‘ю і може зустрітись лише у зарання обумовлений час. Брудні смс і огидні пропозиції у дзвінках. Він вірив, що я - юна(я навіть голос змогла змінити) і мені потрібні гроші. За це він маршруткою міг мене вивезти на природу, або готель і заплатити 300 гривень. Він казав, що одягати, і що я повинна буду робити. Писав огидні збочення, а я тягнула час. 

 

Десь тиждень вела вигадану історію, типу боялась і соромилась, аби поліція підготувалась і ми придумали, як діяти. Але потім поліція взяла все в свої руки і... нічого. Жодного результату. Попереджали - «ми нічого йому не пред‘явимо». Клієнт пропав. Хоча я мріяла про самосуд.

Розчарована таким результатом, Ольга Ферар закликала юних дівчат та їхніх батьків:

Дівчатка, не калічте своє життя, бо не факт, що в той момент вам хтось допоможе. 

 

Та ключове: я звертаюсь до батьків. Попит на такі речі є і це, справді, не жарт. Говоріть зі своїми дітьми. Не бійтесь сексуально виховувати, пояснюйте ризики таких ситуацій. Говоріть про ЦЕ.

 

Я переконана, що в Україні безліч постраждалих від сексуальних злочинів дітей. Постраждалих від насилля дівчат. І, можливо, їх було б менше...

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився спанієль

    Вчора, 13 січня, в районі села Обарів згубився спанієль рудого окрасу. Прохання...
  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
  • Знайдено гаманець

    Знайдено гаманець з картками та студентським квитком на прізвище Андрійчук...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного