Спочатку польською, потім - українською: різдвяні служби у Рівному (ФОТО/ВІДЕО)

У костелі

Християни західного обряду сьогодні, 25 грудня, святкують Різдво. 

У Рівному є дві римо-католицькі громади. Загалом в області їх 15. І саме вони сьогодні відзначають День народження Ісуса Христа. 

Як повідомляє Cуспільне, у костелі святих Апостолів Петра і Павла і Божого Милосердя, що у районі пивзаводу, сьогодні дві служби. О 9 ранку тут правлять службу польською мовою, на 11 - українською.

Цікаво, що усі, хто присутній на богослужінні, дотримуються карантинних норм. 

До слова, вітання з Різдвом від римо-католиків Рівного опублікував заступник голови РОДА Сергій Гемберг, який, до речі, теж відзначає Різдво сьогодні. 

Між іншим, погода у Рівному не різдвяна. Зранку над містом бачили веселку. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень