Співпраця Рівненщини й Волині виходить на новий рівень (ФОТО)

Що передбачає Меморандум про співпрацю між двома областями

Меморандум про співпрацю між обласними радами Рівненщини та Волині підписали сьогодні голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук та голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

Раніше текст документа на сесіях підтримали депутати обох обласних рад.

У Меморандумі йдеться, що співпраця здійснюватиметься з метою розвитку територіальних громад та задля успішного реформування місцевого самоврядування обох регіонів, в соціально-економічних та гуманітарних сферах.

Сторони розвиватимуть співпрацю за такими напрямами:

  • розвиток місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади;
  • екологія та охорона навколишнього природного середовища;
  • освіта, наука, культура та охорона здоров’я;
  • розвиток фізичної культури та спорту;
  • інвестиції та розвиток ділової активності. 

Як зауважив голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук, підписаний Меморандум є результатом тієї співпраці, яка вже склалася за період роботи Рівненської та Волинської рад восьмого скликання. 

- Делегація з Рівненщини вже двічі побувала на Волині, я брав участь у сесії Волинської облради. Надалі маємо намір переймати досвід колег з розвитку територіальних громад в умовах реформування місцевого самоврядування.

 

Рішення сесії про затвердження бюджетного регламенту є результатом того досвіду, який ми отримали саме на Волині. І найближчим часом проводитимемо бюджетні слухання, щоб розуміти фінансовий стан справ у наших закладах.

 

До того ж живемо у час завершення реформи децентралізації, коли цілком логічним є переглянути роботу нашої обласної ради загалом і її виконавчого апарату, зокрема.

 

Ми над цим працюємо, і переконані, що нам допоможуть волинські колеги, партнери й друзі, - зазначив Сергій Кондрачук.

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, зі свого боку зауважив, що у рівненських колег також є чому повчитися. 

- Щойно ми повернулися з обласного пластового центру у селі Волошки - комунального закладу Рівненської обласної ради. Там мали змогу побачити, як на Рівненщині розвивається «Пласт». Саме таких проєктів нам не вистачає на Волині.

 

Окрім того, наша співпраця є важливою тому, що попри небажання президентської гілки влади віддавати повноваження радам, окремими рішеннями ми вже їх перебираємо. І те, що зараз  ми ділимося досвідом, сприяє нашій готовності до переформатування роботи обласних рад та створення виконкомів, - зауважив Григорій Недопад.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень