

Скільки показали термометри
Черговий температурний рекорд зафіксували у Рівному.
Напередодні температура повітря піднялася до +33,4 градуса, чим побила максимум 2023 року. Тоді повітря прогрілося до +32,2 градуса, повідомили у Рівненському гідрометцентрі.
В Укргідрометцентрі зауважили, що вчора, 26 серпня, спека побила рекорди у багатьох областях. Серед них сусідні Волинь, Тернопільщина, Житомирщина та Хмельниччина.
За прогнозом синоптиків, спека в області протримається щонайменше до кінця цього тижня. Завтра, 28 серпня, стовпчики термометрів можуть піднятися навіть до +34 градусів.
Вночі в області буде +15...+20 градусів, а вдень до +29...+34 градусів. У Рівному вночі очікується +16...+18 градусів, а вдень повітря прогріється до +32...+34 градусів.
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується тих, хто має картку «Привата»: хто і за що змушений платити комісію 240 грн
Мінімальна зарплата з 1 квітня: скільки отримуватимуть українці?
Рейтинг маєтків зіркових втікачів: як виглядають закордонні будинки Винника і Влада Ями (ФОТО)
Їмо просто ложкою: Дуже смачна намазка на хліб із ходових продуктів
Постапокаліпсис: три знаки Зодіаку, які виживуть за будь-яких умов
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415