Спека і подекуди грози: Якою буде погода в Україні в найближчу добу   

Прогноз на четвер

Фото - depositphotos
Фото - depositphotos

Завтра, 27 липня, в Україні пройдуть короткочасні дощі з грозами. 

Опади очікуються в західних областях, північних, центральних (окрім Дніпропетровщини) областях, а також на Одещині й Миколаївщині, повідомила синоптик Наталка Діденко.

На Заході України синоптик прогнозує +18...+23 градуси, на Сході очікується +30...+35 градусів, у центральних областях +23 градуси, на Вінниччині +33 градуси, а у Дніпрі – +25...+30.

На Півночі синоптик прогнозує +23...+27 градусів, на Одещині, Миколаївщині +25...+27. У інших регіонах – +29...+33 градуси.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень