Спеціальні брикети-приманки для звірів розкидають на Рівненщині

Зроблять це найближчим часом

Осіння кампанія з імунізації диких тварин стартувала на Рівненщині.

Найближчим часом в області планують розкидати понад 260 тисяч приманок з вакциною проти сказу. Розповсюджуватимуть їх у місцях проживання лисиць, вовків і єнотоподібних собак.

Вони можуть мати вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясокісткового борошна. У середині приманки – капсула з вакциною.

Відомо, що для людей і тварин такі брикети є цілком безпечними.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень