Сотню кілометрів у горах за 10 годин проїхала рівнянка (ФОТО/ВІДЕО)

І виграла один із найцікавіших веломарафонів країни

«Стежками опришків» – найстарший та найскладніший веломарафон з унікальною історією. Вперше змагання провели у 2013 році. На марафон приїжджають учасники з усієї країни та навіть з сусідніх держав.

Цього року сотня учасників протягом трьох днів підкорювали Свидовецький хребет.

Серед них була рівненська спортсменка Ольга Віюк, яка здобула перемогу. За два дні дівчина подолала 110 км гірськими хребтами за 8 год 20 хв вигравши в найближчої суперниці 28 хв.

- За три дні спортсмени мають подолати траси якнайшвидше – у фіналі час сумується та за результатами визначають переможців. Траса «хард» – 84 64 км; «медіум» – 6447 км. Загальний набір висоти понад три тисячі метрів. Успішне проходження цих дистанцій вимагає спеціальної фізичної та технічної підготовки. Важливо не тільки швидко виїжджати затяжні, до 10 км підйоми, але й вправно, швидко та безпечно долати круті та небезпечні спуски. Маршрути перегонів чи не найскладніші з-поміж решти подібних веломарафонів країни, а за рівнем організації та проведення – це найкраща вело подія, — резюмувала Ольга Віюк.

Фото - Ольги Віюк

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень