Сотні людей на колінах утворили живий коридор: у Рівному прощалися з Героєм поліції (ФОТО/ВІДЕО)

Під час прощання з Олександром Мамчуром плакали майже всі

Сотні людей звідусіль з’їхалися сьогодні до Рівного, аби віддати останню шану Олександру Мамчуру.

Йому тепер навічно 36…

Начальник вибухотехнічної служби поліції Рівненщини загинув під час розмінування деокупованих територій Харківщини 4 жовтня.

– На Харківщині Олександр перебував впродовж місяця разом з двома колегами для розмінування деокупованих територій. 3 жовтня поліція повідомляла, що команді вдалося розмінувати дамбу у с. Великі Проходи Дергачівського району, де ворог заклав 175 кг тротилу. Крім того, там знайшли ще 68 протитанкових мін.

 

Надто висока ціна безпеки громадян... - повідомляє перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

– На його рахунку – тисячі знешкоджених мін та боєприпасів, а значить, і тисячі врятованих життів, – додає секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Відомо, що підполковник працював у поліції 14 років, 7 з яких – очолював вибухотехнічну службу поліції області.

Відомо, що у Героя залишився 5-річний син.

Вічна пам'ять Герою і щирі співчуття рідним та близьким...

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень