«Сонячне ремесло» на півночі Рівненщини викупив китайський олігарх

Компанію, яка є лідером українського ринку приватного видобутку бурштину, купує громадянин Китаю Рен Йонгпенг

Найбільшу в Україні приватну компанію, яка видобуває бурштин на Рівненщині, викупив громадянин Китаю.

«Центр «Сонячне ремесло» має дозвіл на видобуток бурштину на родовищі  Володимирець Східний до 2029 року і є лідером на українському ринку у цій галузі. За підсумками минулого року, саме це підприємство видобуло найбільше бурштину-сирцю серед усіх приватних компаній – понад 11,5 тисяч кілограмів.

Як повідомило профільне видання Надра інфо, закриття угоди і оновлення даних про кінцевого бенефіціарного власника очікується вже найближчими днями.

  • Додамо, що один з акціонерів компанії — Юрій Благодир, був заступником голови рівненської ОДА.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень