Сонце пригріє майже як влітку. Яка погода чекає на рівнян у вихідні

Синоптики прогнозують теплу та сонячну погоду, без опадів.

Про це свідчать дані Укргідрометцентру.

За прогнозом, у суботу, 11 вересня, рівнян чекає тепла погода – повітря вдень прогріється до температури +23-25°C, а вночі спаде до +7-9°C. 

Небо над Рівним цього дня буде сонячним, опадів не очікується.

Майже така ж погода буде і в неділю 12 вересня. Температура сягатиме від +21°С до +23°С, вночі ж від +9°С до +11°С. Вдень буде сонячно, проте з мінливою хмарністю. Дощів не прогнозують.

А от у понеділок, 13 вересня, над Рівнем уже можливі дощі та грози. Температурні показники коливатимуться – вдень до +22°C, вночі знизяться до +14°C.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень