Солодші за мед і вагою мінімум по 500 г кожний: агрономи саджають тільки ці 2 сорти помідорів

Чим вони особливі?

Кожен дачний сезон для городників та дачників розпочинається з вибору найкращих сортів овочів для посадки. Звісно, не обходиться без вибору ідеальних та найсолодших сортів помідорів. Пропонуємо до уваги читачів “Сенсації” 2 сорти помідорів, які й солоденькими виростуть, і великими.

Сорт № 1: Бичаче серце

Садівники із великим досвідом називають сорт томатів “Бичаче серце” одним із найсолодших. Один екземпляр може виростати вагою до 300-500 грамів. Плоди в цих помідорів не тільки великі, але й дуже соковиті та цукрові.

Виростити цей сорт помідорів можливо в якісному ґрунті. Він доволі популярний у більшості городників нашої країни. До того ж “Бичаче серце” відрізняється високою врожайністю.

 

Плоди виростають запашними, солодкими та м’ясистими – але лише за умови правильного догляду за культурою.

В тепличних умовах кущі не витягуються заввишки більш ніж на 1.8 метрів і на 1.3 метри на відкритих грядках. Після появи перших зав’язей зростання бадилля відразу призупиняється. Тому пасинкувати та підв’язувати їх на відміну від інших сортів часто не доводиться.

Сорт № 2: Малинове серце

Сорт помідорів “Малинове серце” – ще один різновид солодких томатів із великими плодами. Середньоранні томати із високим рівнем врожайності виростають дуже м’ясистими та мають гарну форму. Їхня вага коливається в межах 250-500 грамів, а плоди забарвлені у насичено-рожевий колір.

Детермінантні кущі в тепличних умовах виростають заввишки до 120 см. Форма в цих томатів нагадує велике серце малинового кольору. У відкритому ґрунті висота помідорів цього сорту може сягати 50-60 см. Кисть – проста, складається з 4-6 плодів, зовні схожих на серце. Помідори м’ясисті, мають товсту стінку.

Джерело: Сенсація 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень