Сьогодні запустять ЛЕП від Рівненської АЕС до Києва

Офіційна частина запланована на 13-ту годину

Про це повідомляє Міненерговугілля:

- У понеділок, 21 грудня, за участю керівництва держави буде урочисто введено в дію Повітряну лінію електропередачі “Рівненська АЕС — Підстанція „Київська“. Початок заходу о 13:00 за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 25”, — йдеться у повідомленні.

Довідка: магістральна лінія електропередачі “Рівненська АЕС — Підстанція “Київська” дозволить уперше з 1986 року повноцінно забезпечити потужності для столичного регіону. Лінія дозволить збільшити потужність для Київського енерговузла на 700 мегават, виробництво яких забезпечить Рівненська АЕС.

Нагадаємо, будівництво лінії та додаткового трансформаторного поля на підстанції “Київська” велося протягом 4-х років. Проект фінансувався державними “НАЕК Енергоатом” та “НЕК “Укренерго” а також Європейським Банком Реконструкції та Розвитку та Європейським Інвестиційним Банком, і коштував більше 350 мільйонів доларів.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень