Сьогодні «Верес» гратиме без ультрас

"11 травня 2016 року ми отримали рішення Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ щодо неналежної поведінки наших вболівальників, - пише президент НК "Верес" Олексій Хахльов. Одним із пунктів є дисциплінарне покарання клубу у вигляді часткового закриття секторів у домашній грі. 
Це рішення було опрацьовано нашими юристами та встановлено, що КДК ФФУ неправильно, на нашу думку, застосував норму права. Про це було складено Скаргу, яку відправлено на розгляд Апеляційного комітету ФФУ. На жаль, станом на сьогодні наше звернення навіть не розглянуте. 
НК "Верес" Рівне є законослухняним об'єднанням громадян Рівненщини. Саме тому, а також, щоб не наражати на небезпеку перспективу виходу команди в Першу лігу, ми прийняли рішення закрити "19-ий" сектор, - написав президент футбольного клубу на своїй сторінці у Фейсбук.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень