Сьогодні у Рівному відкриють релігійну виставку і покажуть, що віруючі робили колись у підпіллі

Це відбудеться у Рівненському обласному краєзнавчому музеї

Виставка присвячена 500-річчю Реформації - «Реформація: від витоків до сьогодення».

Її експонати висвітлюватимуть історію протестантизму на Рівненщині, особливості розвитку та напрями діяльності протестантських спільнот: лютеранської, євангельсько-реформованої, євангельсько-баптистської, адвентистської, п’ятидесятницької та інших громад.

На виставці можна буде побачити унікальні фото, рідкісні книги, документи, меблі та картини з молитовних будинків, богослужбовий одяг, друкарські апарати тощо.

На відкритті виставки також продемонструють шовкотрафаретне друкування, яке віруючі протестанти застосовували для підпільного видання духовної літератури.

Виставку відкриють о 12 годині.

Виставка діятиме впродовж одного місяця. Щотижня відбуватиметься презентація однієї з протестантських конфесій: АСД (2 листопада), ЄХБ (9 листопада), ХВЄ (16 листопада).

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень