Сьогодні у Рівному відкривається мистецька виставка

У п’ятницю, 18 грудня, відбудеться відкриття виставки творчих робіт «Кольорова парасоля» учнів художньої школи-студії «Арт-Маестро».

Початок о 15:00 годині у Виставковій залі Міського Будинку Культури.

На виставці буде презентовано мистецький здобуток учнів художньої школи-студії, роботи учнів віком від 4 до 14 років. Буде представлено живопис юних художників, скульптура, твори декоративного мистецтва.

"Відвідувачі виставки зможуть побачити унікальні та самобутні картини учнів, виконані в техніці сенд-арт (малювання піском по склу), а майстер-клас, який дадуть маленькі вихованці школи, розкриє секрети і допоможе долучитися до цього мистецтва всім охочим", - зазначили в повідомленні організатори.

Виставка триватиме з 18 до 28 грудня

Вхід вільний.

Захід відбудеться в рамках щорічного арт-проекту «Мистецька хуртовина», метою якого є створення сприятливих умов для розкриття творчого потенціалу молоді, популяризації художньої освіти серед юних та дорослих жителів нашого міста.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень