ON-LINE

Сьогодні у Рівному відбудеться вечір-елегія Лесі Українки

середа, 02 березня 2016
Подія присвячена 145-річчю від дня народження видатної української письменниці, перекладача, громадського діяча

Викладачі, студенти, науковці, літератори та громадські діячі зберуться задля популяризації творів української та світової літератури, заохочення молоді до читання та залучення нових членів до літературного клубу «Співрозмовник».

Вечір-елегія «Вона, мов кремінь, була горда почуттям, що є дочкою рідної країни», присвячений 145-річчю від дня народження видатної української письменниці, перекладача, громадського діяча Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач).

Ім'я поетеси Лесі Українки овіяне всенародною любов'ю. Це була людина виняткової мужності і принциповості, духовної краси і мистецького обдарування, її талант виявився у багатьох різновидах літературної праці — поезії, драматургії, прозі, літературній критиці і публіцистиці, перекладацькій роботі і фольклористиці. 

За життя Леся Українка була відома не лише на Україні, але і в Росії та Грузії, знали її в Болгарії, Чехії, Польщі, Німеччині, Австрії. Нині твори поетеси читають на різних континентах, видаються мовами багатьох народів світу.

Творчість письменниці належить до тієї прогресивної спадщини минулого, яка для кожного нового покоління відкривається новими духовними скарбами, живе у віках, безконечно розвивається, даруючи людям мудрість, мужність і красу.

До заходу підготовлена книжкова виставка «Вона, мов кремінь, була горда почуттям, що є дочкою рідної країни», на якій представлено літературні, наукові та епістолярні твори Лесі Українки, літературно-критичні видання, фотодокументи,  що розповідають про життєвий та творчий шлях письменниці. 

Присутні дізнаються цікаві факти з життя Лесі Українки, переглянуть мультимедійну презентацію творів автора та видань про неї, прослухають музичні твори у виконанні учнів ДМШ №2,  поетичні твори поетки у виконанні студентів рівненських вишів. 

Захід відбудеться у «Світлиці» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки в рамках літературного клубу «Співрозмовник». Початок об 11 год. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного