![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
У Рівному відбудеться ювілейний вечір та презентація книги «Крила на вітрі» відомого письменника Миколи Тимчака.
Початок – сьогодні, 22 березня, о 12:30 в читальній залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді (вул. Київська, 18).
Творчий доробок автора складають книги «Співаниця», «Сніги», «Посвіт любові», «Бавило», «Визволи нас від лукавого», які вийшли в різні роки. Його поезія навдивовижу об’ємна, живописна і правдива. Це ще раз переконливо засвідчила нова збірка «Крила на вітрі», яка безперечно викличе великий інтерес у шанувальників літературного слова. І той, хто її прочитає, неодмінно відчує велич земного буття і літературну насолоду.
Усі охочі матимуть змогу поспілкуватись з автором та взяти участь у автограф-сесії.
ДОВІДКА
Микола Тимчак − член Національної спілки письменників України, лауреат міжнародної премії імені Авеніра Коломійця та літературної премії імені Валер’яна Поліщука, просвітянської премії імені Грицька Чубая. Він удостоєний нагороди Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка «Будівничий України» та найвищої нагороди міста Дубна «Кришталевий жолудь». Микола Тимчак − самобутній талант і багатогранна особистість: він поет і музикант, композитор і виконавець, художник і різьбяр. Його пензлем і різцем відроджено десятки духовних святинь Волині, Рівненщини і Тернопільщини.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК